Do lekarzy specjalistów wizyty umawiane są telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich. W uzasadnionych medycznie pilnych przypadkach istnieje też możliwość przyjęcia Pacjenta w dniu zgłoszenia. Do wszystkich poradni specjalistycznych wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego bądź innego lekarza specjalisty. Prosimy pamiętać, że Pacjent przychodzący na wizytę ma obowiązek okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości. Pacjenci niepełnoletni powinni zgłaszać się do lekarza w obecności rodziców lub opiekunów faktycznych.

Centrum Medyczne Niemcewicza_dermatologia
R

Dermatologia

W ramach kontraktu z NFZ Centrum Medyczne Niemcewicza umożliwia Państwu bezpłatne korzystanie z usług lekarza dermatologa w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Z usług lekarza dermatologa można też skorzystać komercyjnie. Kosz wizyty to 150 zł.

Gabinet wyposażony jest w dermatoskop – urządzenie służące do nieinwazyjnego badania zmian skórnych. Dermatoskopia stosowana jest m. in. We wstępnej diagnostyce czerniaka złośliwego, najgroźniejszego nowotworu skóry. Badanie trwa kilka minut, lekarz podaje wynik natychmiast.

Przyjmuje:

dr n. med Magdalena Prusińska-Bratoś
specjalista dermatologii i wenerologii

Niemcewicza 24

Centrum Medyczne Niemcewicza_hepatologia
R

Hepatologia

W ramach kontraktu z NFZ Centrum Medyczne Niemcewicza umożliwia Państwu bezpłatne korzystanie z usług lekarza hepatologa w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Potrzebne jest skierowanie do poradni hepatologicznej, warunkiem skorzystania ze świadczenia jest także posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Z porady lekarza hepatologa można też skorzystać komercyjnie. Koszt wizyty to 150 zł.

Przyjmują:

lek. med. Elżbieta Hauk-Szklarek
lekarz chorób wewnętrznych
specjalista chorób zakaźnych

lek. med. Barbara Malinowska
lekarz chorób wewnętrznych
specjalista chorób zakaźnych

Niemcewicza 24

Centrum Medyczne Niemcewicza_laryngologia
R

Laryngologia

W ramach kontraktu z NFZ umożliwiamy Państwu korzystanie bezpłatne korzystanie z usług lekarza laryngologa w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Wymagane jest skierowanie do poradni laryngologicznej, warunkiem skorzystania ze świadczenia jest także posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Z porady lekarza laryngologa można też skorzystać komercyjnie. Koszt wizyty to 150 zł.

Przyjmują:

lek. med. Izabela Kasznicka
specjalista otorynolaryngolog

dr n. med Izabela Niedźwiecka
specjalista otorynolaryngolog

dr n. med Renata Pepaś
specjalista otorynolaryngolog

Niemcewicza 17
Centrum Medyczne Niemcewicza_urologia
R

Urologia

W ramach kontraktu z NFZ umożliwiamy Państwu bezpłatne korzystanie z usług lekarza urologa w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Wymagane jest skierowanie do poradni urologicznej oraz posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Z porady lekarza urologa można też skorzystać komercyjnie. Koszt wizyty to 150 zł.

Dbając o Państwa czas i komfort wiele badań wykonujemy na miejscu, podczas wizyty. Lekarz urolog przeprowadzi potrzebne badania USG, uroflowometrię, możliwe też jest założenie lub usunięcie cewnika.

Przyjmują:

dr n. med. Elżbieta Oszukowska – specjalista urolog

lek Paweł Pustelnik – chirurg ogólny I st, urolog II st.

lek Michał Olczak – lekarz specjalista urologii

Niemcewicza 24
Centrum Medyczne Niemcewicza_okulistyka

Okulistyka

W ramach kontraktu z NFZ Centrum Medyczne Niemcewicza zapewnia niezbędny dostęp do bezpłatnej diagnostyki, leczenia i profilaktyki okulistycznej. Warunkiem skorzystania ze świadczeń bezpłatnych jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Z porady można też skorzystać prywatnie. Koszt wizyty to 150 zł.

Do okulisty obowiązują skierowania.

Nasza poradnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, umożliwiający szeroki zakres badań wzroku i oczu. Lekarze okuliści w razie potrzeby przeprowadzają też drobne zabiegi okulistyczne.

Przyjmują:

lek. med. Agata Cichocka-Andrzejewska
specjalista chorób oczu

lek. med. Karolina Wosztak
specjalista chorób oczu

lek. med. Andrzej Różycki
specjalista chorób oczu

Niemcewicza 24